Vrácení zboží a reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

Náš eshop Vám samozřejmě garantuje VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ bez udání důvodu dle platné legislativy ČR.

Při vrácení zboží prosím použijte následující postup:

 

1) stáhněte si náš formulář - (stáhnout formulář) - pro odstoupení od kupní smlouvy

2) doplňte do formuláře všechny náležitosti a formulář vytiskněte

3) přiložte formulář spolu s paragonem ke zboží!

4) nenošené, neponičené zboží v originálním obalu včetně visačky důkladně zabalte aby nedošlo k poškození během dopravy a zašlete zpět prostřednictvím České pošty balíkem na poštu na adresu naší pobočky České pošty: (nelze odeslat jinou dopravou než Č.P.!)

La Vita Fashion
Jitka Samsonová
Ladova 346/6, Hejčín,
779 00 Olomouc
 
5) pokud byl ke zboží přiložen dárek zdarma a zboží vracíte zpět prosíme k vrácenému zboží přiložit i dárek (platí i když vracíte pouze jednu položku z objednávky) pokud dárek nebude přiložen k vrácenému zboží, budeme nuceni strhnout částku za dárek z vrácené částky za zboží
 
6) informujte nás emailem na info@lavitafashion.cz !!!!! (při nedodržení tohoto kroku může dojít ke zdržení celého procesu!)

7) jakmile vrácené zboží obdržíme, obdržíte storno e-mail, který slouží jako informace, že jsme vrácené zboží přijali zpět na sklad, po té proběhne kontrola vráceného zboží a po té Vám do 14-ti dní připíšeme na účet zpět zaplacenou částku, proto si prosím zkontrolujte číslo účtu

 

Zboží, které vracíte dle odstoupení od smlouvy musí být vráceno na naší adresu do 14 dnů od Vámi přijatého balíčku. Zboží nesmí jevit známky nošení, parfému, běžného používání, či být jinak poškozené. V opačném případě bude postupováno dle našich obchodních podmínek.

*Upozornění: Spodní prádlo a plavky nelze z hygienických důvodů vracet!
*Zboží nezasílejte na dobírku, takto zaslané zboží nebude převzeto!
*Upozornění: Pokud nakupujete jako právnická osoba či firma nevzniká nárok na odstoupení od smlouvy do 14-ti dní bez udaní důvodu!

_______________________________

 

REKLAMACE

V případě reklamace, prosím, postupujte stejně, jako v případě odstoupení od smlouvy s jediným rozdílem, že máte právo na reklamaci zboží v délce od přijetí zboží do dvou (2) let. 
*Upozornění: V případě doby od koupi více než 6 měsíců, má obchodník právo rozhodnout jakým způsobem bude reklamace vyřešena.

Pro reklamaci zboží použijte reklamační formulář - (stáhnout reklamační formulář) a postupujte jako v případě vrácení zboží.

 

V případě jakýkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat buď emailem nebo telefonicky. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz